Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

A máme výsledky a s nimi aj vynikajúce úspechy!

3. ročník medzinárodnej súťaže European Video Contest3. ročník medzinárodnej súťaže European Video Contest sa skončil. Súťaže sa zúčastnilo 5 európskych krajín a svojimi didaktickými videami prispelo do nej 45 študentských tímov stredných odborných škôl. Naša škola prispela do súťaže troma videami.

Súťaž má dve oblasti hodnotenia: jeden víťaz vzišiel z výsledkov hlasovania na stránke Facebook a jeden víťaz z výsledkov hlasovania autorov videí. Odborná komisia vyhlásila výsledky, ktoré nás veľmi potešili a sú pre našu školu obrovským úspechom.

V oblasti hodnotenia príspevkov autormi didaktických videí vyhral tím z III. ZAA triedy v zložení: Veronika Bednáriková, Zuzana Ostrožlíková, Natália Mišáková a Matej Sventek skvelé 1. miesto za príspevok pod názvom The Life with Diabetes.

Na základe výsledkov hlasovania na stránke Facebook tento tím zároveň vyhral aj krásne 3. miesto!

V oblasti hodnotenia príspevkov autormi didaktických videí sme získali aj 2. miesto, na ktorom sa umiestnil tím II. ZAB triedy v zložení: Jessica Filková, Roberta Dulaiová, Kristína Kosiková, Denis Lovász a Tibor Lakatos. Tento tím zhotovil video pod názvom Leg Fracture.

Pochvala patrí aj tímu II. ZAA triedy v zložení Veronika Sárkӧziová a Viktória Priškinová, za príspevok pod názvom Hit by Flash in the Storm.

Zároveň ďakujeme PhDr. Ivete Nagyovej za odbornú spoluprácu pri zhotovení súťažných videí.

Víťazom srdečne blahoželáme!

PaedDr. Alena Sádovská
koordinátorka projektu