Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Žurnálový stetoskop 2018

Pán novinár z Podtatranských novín, pani knihovníčka či hovorkyňa z pod Tatier čelili 13.06.2018 v Poprade veľkej výzve. Porota rozhodovala o najúspešnejších časopisoch Stredných zdravotníckych škôl na Slovensku v súťaži Žurnálový stetoskop. Pri tejto príležitosti boli reprezentovať našu školu žiačky III. ZAA triedy - Zuzana Zahoranová a Kristína Barátová. Skúsený novinár sa vyjadril ku každému časopisu individuálne a zhodnotil všetky pozitívne aj negatívne stránky, usmernil vizuálnu aj obsahovú stránku a podporil túto voľnočasovú aktivitu a myšlienku rozvíjať sa aj v iných smeroch. Víziou nášho redakčného krúžku je posunúť hranice obsahu časopisu Zdravoťáčik, aby jeho články oslovili čo najväčší počet žiakov na našej škole, poskytol im inšpiráciu a nový rozhľad nielen v zdravotníckej tematike.

Zuzana Zahoranová, III. ZAA