Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Mikuláš pre deti

Mikuláš6. 12. 2018 zorganizovala Žiacka školská rada poobedné stretnutie so svätým Mikulášom aj pre detičky našich učiteľov. Tvorivé dielne, spev, vôňa palaciniek a vianočných oblátok potešili nielen deti, ale aj nás, dospelých. Naši žiaci sa fantasticky zhostili do úloh animátorov, spevákov i kuchárov a super výkony nášho Mikuláša, anjela a čerta motivovali deti ku krásnym recitátorským i speváckym výkonom. Usmievavé tváričky detí a spokojné výrazy dospelých nás motivujú k tomu, aby sme sa v takejto príjemnej atmosfére stretli aj budúci rok.

Chcela by som sa srdečne poďakovať našim žiakom, ktorí si našli čas, aby rozdávali predvianočnú náladu tým najmenším. Za seba i za všetkých, ktorých deti odchádzali šťastné, spokojné a usmiate, ďakujem: Miroslavovi Šefčíkovi, Alexandre Gábrišovej, Frederike Vörösovej, Veronike Bednárikovej, Jozefovi Zubajovi, Kinge Molnárovej, Sare Michalskej, Henriete Hlaváčikovej, Vanese Hausknechtovej a Viktórii Váczi.

FOTO

PaedDr. Monika Bednárová
koordinátorka ŽŠR