Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Návšteva divadla v Komárne

FOTO 1V predvianočnom období sa hŕstka žiakov našej školy vybrala do Jókaiho divadla v Komárne, aby si pozrela známy maďarský muzikál Padlás (Povala). Pred predstavením sme si spoločne dali kávu a zákusok v blízkej cukrárni a potom sme sa už tešili na predstavenie. Okrem krásneho divadelného zážitku sme boli nadšení aj z toho, že spolu s nami v hľadisku sedeli aj legendárni autori muzikálu, Gábor Presser a Dusán Sztevanovity. Na konci predstavenia sme sa pri vchode pre umelcov odfotili s jedným z hlavných protagonistov, novozámockým hercom Tamásom Bernáthom. Mali sme popoludnie krásnych zážitkov. Už sa tešíme na ďalšie predstavenie v novom roku.

FOTO 2Karácsony előtt iskolánk diákjainak egy kis csoportja színházlátogatáson vett részt Komáromban. A Jókai Színház a Padlás c. előadást tűzte műsorra. Az előadás előtt egy közeli cukrászdában hangolódtunk együtt, majd elindultunk az előadásra. A csodálatos színházi élmény mellett az is nagy élményt jelentett számunkra, hogy a nézőtéren velünk együtt élvezte az előadást a darab két legendás szerzője, Presser Gábor és Sztevanovity Dusán. Az előadás után a művészbejárónál fényképezkedtünk Bernáth Tamással, a színház érsekújvári színészével, aki az egyik főszerepet játszotta. Élménydús délutánban volt részünk. Alig várjuk a következő előadást!

PaedDr. Katarína Lukácsová