Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Basketbalový turnaj

BasketbalDňa 15. 01. 2019 sa na SOŠ hotelových služieb a obchodu Nové Zámky uskutočnilo obvodné kolo basketbalového turnaja (skupina dievčat), ktorého sa zúčastnila aj naša škola. Náš tím tvorili žiačky nasledovných ročníkov:

II. ZAA – Kristína Ferenčíková, Tamara Tlčinová, Hana Juríková, II. MAS – Natália Orelová, Mária Udvardyová, III. ZAA – Dilara Elalmis, Ingrid Nagyová, III. MAS – Kristína Hegyi, IV. ZAB – Karin Szalai, IV. MAS – Letícia Mrúzová.

Na tomto turnaji sme skončili na druhom mieste, a tak sme postúpili na okresné kolo, ktoré sa tiež konalo na tej istej škole dňa 17. 01. 2019. Pred týmto turnajom sme mali rešpekt, pretože sme vedeli, že budeme mať ťažkých súperov, ale nevzdávali sme sa predčasne a išli do boju s úmyslom: „Hrať ako najlepšie vieme“. Prvý zápas sme odohrali so SOŠ hotelových služieb a obchodu Nové Zámky. Potom sme pokračovali s Gymnáziom Šurany. Naším posledným súperom bola Obchodná akadémia Šurany. Po veľkom snažení sme skončili na 4. mieste. Osobne si myslím, že naša škola nešla vyhrať, ale prežiť krásny športový zážitok a získať nové skúsenosti. Za psychickú podporu a motiváciu vďačíme pánovi profesorovi PaedDr. Tiborovi Molnárovi, ktorý to s nami nevzdal.

FOTO

Hana Juríková, II. ZAA