Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

ENGLISH ESSAY COMPETITION

ENGLISH ESSAY COMPETITIONSúťaž, ktorú vyhlásila LEAF ACADEMY v spolupráci s Asociáciou jazykových škôl Slovenskej republiky a kníhkupectvom Martinus, bola zameraná na napísanie najzaujímavejšej eseje v anglickom jazyku. Žiaci si mohli vybrať z dvoch tém:

1. Pomáha vegetariánstvo a vegánstvo životnému prostrediu?

2. Majú rodičia monitorovať online aktivity tínedžerov?

Rozsah práce bol od 500 do 1500 slov a príspevky sa posielali na emailovú adresu LEAF ACADEMY do 16. januára 2019. Súťažilo sa o zaujímavé ceny, ako notebook Lenovo, mentoringový program písania, voľný vstup na kemp DISCOVER, knižné poukážky a publikovanie víťazných esejí v magazínoch. Výhercov vyhlásili 15. februára 2019 a medzi nimi bola aj naša žiačka Eva Roskóová z III. ZAB triedy. Umiestnila sa na 2. mieste v tejto kreatívnej celoslovenskej súťaži. Získala diplom, knihy, knižnú poukážku a plné štipendium na kemp DISCOVER. Po slávnostnom ceremoniáli odovzdávania cien si ocenení žiaci mohli prezrieť priestory školy a priebeh vyučovania. Bol to podnetný zážitok a k výhre Evke srdečne gratulujeme.

FOTO

PaedDr. Erika Čvirik Kárpáty