Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Prezentácia projektu v Kompase

Dňa 13. marca 2019 sa uskutočnila v Komunitnom centre Kompas Nové Zámky prezentácia projektov s názvom: „Zaveďme si do školy klubovne“. Cieľom projektu bolo vytvoriť na školách miesta, ktoré by mali slúžiť na oddych a relax pre žiakov. Každá škola, ktorá sa zapojila do projektu, mala presvedčiť porotu, prečo by mala získať finančnú dotáciu. Našou úlohou bolo vyplniť písomnú žiadosť a vytvoriť prezentáciu (Prečo my ...), ktorá by mala byť originálna a zaujímavá. Do projektu sa zapojilo 9 škôl z Nových Zámkov (základných aj stredných). Ďakujeme za pozvanie Komunitnému centru Kompas a aj mestu Nové Zámky.

Program nezahŕňal len prezentovanie, ale aj workshop: ako sa píšu projekty, z ktorých je možné získať financie, a taktiež sme mali otvorenú debatu na usporiadanie spoločnej akcie, ktorá sa, dúfam, stane v blízkej budúcnosti aj skutočnosťou. Atmosféra bola veľmi príjemná. Dozvedeli sme sa nové informácie, ktoré sú pre nás prospešné, získali sme aj nové skúsenosti, a tiež sme spoznali nových ľudí.

Výsledky o dotácii by sme mali vedieť o mesiac. Dúfame, že sa nám podarilo zaujať, a tak získať v našom prípade financie na TULI – sedacie vaky pre čitateľské kútiky na chodbách našej školy, ktorými by sme spestrili priestory všednej školskej chodby. Na realizácii spolupracoval tím žiackej školskej rady. Ďakujem im, či už za nápady, vypracovanie alebo účinkovanie vo videu, ktoré bolo súčasťou prezentácie (Sara Michalská, Patrícia Richterová – II. ZAA, Henrieta Hlavačiková – II. ZAB).

Naše veľké ďakujem za pomoc, odovzdané rady, poznatky a nasmerovanie na tú správnu vlnu patrí pani zástupkyni Ing. Mariane Ferusovej a pani profesorke PaedDr. Monike Bednárovej, a ,samozrejme, pani riaditeľke RNDr. Darine Karvajovej, MPH za schválenie projektu.

 

Hana Juríková II. ZAA