Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Vyhodnotenie projektu v Kompase

Nové ZámkyDňa 9. apríla 2019 prebehlo vyhodnotenie projektov. S radosťou môžeme oznámiť, že sa nám podarilo získať dotáciu pre našu školu na zakúpenie „TULI“ – sedacích vakov. Sme veľmi radi, že sa nám to podarilo dotiahnuť dokonca. Takto sa obohatia naše školské chodby, kde si žiaci môžu prečítať cez prestávku knihu v pohodlí sedacieho vaku. Zo zúčastnených finančnú dotáciu získalo 6 škôl (vrátane nás). Ide o hodnotu 500 eur pre každú školu. Týmto sa chceme poďakovať Komunitnému centru Kompas Nové Zámky, bez Vás by sme neboli súčasťou tohto projektu. No, ale v prvom rade chceme poďakovať mestu Nové Zámky za poskytnutie financií do tohto projektu a za snahu zaujímať sa o mladých ľudí.

ĎAKUJEME!

Hana Juríková, II. ZAA