Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Oceňovanie talentovaných žiakov - V. Felvidéki Tehetségnap

Oceňovanie talentovaných žiakovZareagovali sme na výzvu Zväzu maďarských učiteľov na Slovensku a nominovali sme nášho žiaka III. ZAB triedy Ramóna Szeiferta do súťaže, kde mohli byť ocenení najtalentovanejší žiaci zo škôl s vyučovacím jazykom maďarským. Podmienkou nominácie bolo, aby žiak dosahoval dobré individuálne výsledky na celoštátnych a medzinárodných súťažiach. Ramón súťaží v zápasení a pravidelne sa umiestňuje na celoslovenských a celoeurópskych súťažiach v tejto disciplíne. Spolu s ním ocenili aj jeho trénera Michala Magája. Blahoželáme nášmu úspešnému žiakovi!

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége ez év tavaszán egy felhívást tett közzé: minden iskola nevezheti legtehetségesebb tanulóit az V. Felvidéki Tehetségnapra, amelyre 2019. május 25-én került sor Komáromban. A Duna Menti Múzeum dísztermében megrendezett színvonalas műsor keretében a mi iskolánk tanulóját, Szeifert Ramónt és edzőjét, Magáj Mihályt és díjazták. Ramón birkózásban ér el szép eredményeket országos és európai szinten. A díjhoz gratulálunk, és további sok sikert kívánunk!

PaedDr. Katarína Lukácsová