Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

eTwinning - Well-being/happy and successful teenagers

eTwinningV rámci 3 mesačného projektu s názvom Well-being/happy and successful teenagers sme prostredníctvom vzájomnej spolupráce s chorvátskymi partnermi - Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok vytvorili dotazník, pomocou ktorého sme zisťovali, ako sa staráme o naše mentálne zdravie a celkovú pohodu. Výsledky boli zaznamenané a vyhodnotené pomocou grafov.

Preštudovali, zozbierali a navrhli sme rady, ako bojovať proti zlej nálade, depresii, závislosti a ako mať stres pod kontrolou. Vytvorili sme aj pojmové mapky, ktoré sumarizujú tieto odporúčania.

Ako posledný krok sme vytvorili záložky do kníh s pozitívnymi afirmáciami, ktoré sme si vymenili.

Naučili sme sa vzájomnej komunikácii, spolupráci a rešpektovaniu názorov iných ľudí. Aktívne vieme hľadať riešenie problémov, prehĺbili sme si pocit spolupatričnosti a zodpovednosti za naše fyzické aj mentálne zdravie. Získané zručnosti aktívne využívame pri pozitívnom myslení a konaní smerom k sebe a iným.

Za tento projekt sme získali certifikáty kvality eTwinning: Quality Label, Pupil Quality Label. Blahoželáme šikovným žiakom.

Žiaci I. B: Simona Adamcová, Daniela Bartalová, Barbora Hrobárová, Zsuzsanna Hadnagyiková, Simona Mirtová, Simona Nemčeková, Martina Rusnáková, Jenifer Tranová.

Žiaci I. C: Martina Moravčíková, Natália Lakyová, Melánia Lelkesová, Nicol Rafaelisová, Emma Szilágyiová, Tatiana Terchová, Veronika Žemberyová.

ozio_gallery_nano

Koordinátorka projektu: PaedDr. Erika Čvirik Kárpáty