Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

Mikuláš v škole

Mikuláš v školeDňa 5. 12. 2019 zavítal svätý Mikuláš aj k nám do školy, do vianočne ozdobenej jedálne. Spolu s dvomi anjelikmi a čertíkmi prišiel obdarovať deti zamestnancov školy. Celou jedálňou sa šírila vôňa palaciniek, chlebíčkov a vianočného punču. Detičky sa okrem darčekov a fotky s Mikulášom mohli tešiť z tvorivých dielní, v ktorých ich naši žiaci učili vyrábať stromčeky, anjelikov či čiapočky z papiera, mohli si vyzdobiť medovníčky, ktoré im pripravili naše milé pani kuchárky, mohli si vyfarbovať či kresliť a tí starší si mohli zahrať spoločenské hry. Samozrejme, nechýbala ani vianočná diskotéka, ktorá sa detičkám i žiakom veľmi páčila. Poobedie nám spestrila svojím vianočným vystúpením aj naša speváčka Viktória Váczi.

Myslím si, že to bolo príjemné mikulášske poobedie, že sa každý zabavil, o čom svedčia úsmevné tváre na fotkách. Touto cestou by som chcela poďakovať hlavne vedeniu školy, že nám umožnilo takéto podujatie zorganizovať, pani kuchárkam, pani Mgr. Trencsikovej za pomoc a v neposlednom rade všetkým našim žiakom, ktorí si našli čas a vo svojom voľnom čase prišli darovať úsmev a radosť malým deťom.

Aj o tomto sú Vianoce.
Ďakujeme!!!

ozio_gallery_nano